Florencja

20161009_210852Nasze oczekiwania wobec mieszkania były bardzo skromne. To, co tu zobaczyliśmy -wręcz szokujące. ..w centrum miasta za nieduże pieniądze cudownie stylowe i wygodne mieszkanie- nawet sufit jest ze starego drewna. Poznaliśmy Filippo, który jest muzykiem i Cencie. ..taką drobną, ciepłą Włoszeczkę. Zadbali o nas tak, że na stole stało już jedzenie i butelka wina.  Poszliśmy sobie do miasta na pizzę. .tam już mnóstwo osób jadło tę pizzę. .no bo co można robić we Florencji o 22 :-)  Piliśmy oczywiście święconą wodę St. Benedictus.  Dowód w załączniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>