Mentor mentorów

Dzisiaj mniej o kursie, a kilka słów o naszej nauczycielce. Susan, to Amerykanka z domieszką włoskiej krwi, jest fascynująca. Wielka inspiracja. Robi wszystko zgodnie z planem. Nawet przez chwilę nie słabnie w entuzjazmie. Zmienia ton, wprowadza różne aktywności, żeby ożywić narrację. Na dodatek jest piękna, taka bardzo podobna do księżnej Kate . Zapytana przeze mnie, co mogę zrobić, żeby się tego stylu nauczyć. .odpowiedziała… „wiesz… ja jestem Amerykanko-Włoszka.” Zastanawiam się, co my, Polacy, możemy mieć takiego, co nas definiuje w pracy… bo jeśli jesteśmy romantykami, to chyba słabo w naszej robocie ;)

s1

s2

s3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>