Hola!

IMG_20170424_121720

Dzisiaj poznałyśmy naszą grupę: dwie Francuzki, trzy Finki i my plus prowadząca Marta Włoszka. Nasza prezentacja była najlepsza. Uhonorowana została gromkimi brawami (brawo Kasia). Dzisiaj analizowałyśmy nasze mocne i słabe strony oraz możliwości i trudności w naszych szkołach.

A. Sz @ A. Sz

2 thoughts on “Hola!

    1. Koleżanki z Francji są mega zabawne. Ciągle się z nimi i z nich śmiejemy. Koleżanki Finki są spokojne, powściągliwe i raczej bardziej na dystans, ale z biegiem czasu i po wspólnej cerveza wychodzi z nich lekko szalona natura. Natomiast prowadząca Marta jest śliczna, urocza i przesympatyczna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>