Pierwszy dzień szkolenia w Limassol

Nasze szkolenie właśnie się rozpoczęło, jak widać praca wre…

Poznaliśmy prowadzącą i  naszą grupę. Jest nas łącznie12 osób-4 Portugalczyków, Angielka, Słowaczka…i o dziwo 4 Polki:)

Dziś rozmawialiśmy o inteligencji emocjonalnej i jej znaczeniu we współczesnym świecie, różnicy między IQ a IE.Były też ćwiczenia typu ,,lodołamacze”. Zdjęcie pokazuje reakcję grupy na ćwiczenie wykonywane przez nas…:)1dzien

Wieczorem planowana jest integracyjna kolacja, zgodnie z planem kursu.

One thought on “Pierwszy dzień szkolenia w Limassol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>