Karate i mitologia

IMG-20170503-WA0004mozaikakapelusze

Kolejny dzień za nami. Był intensywny. Rano Angela (prowadząca zajęcia) udowodniła nam, że jest w stanie opanować dorosłego mężczyznę używając tylko dwóch małych palców i siły woli, a popołudniu oglądaliśmy miejsce, w którym Afrodyta wyłoniła się z piany, co niektórzy z nas powtórzyli (czytaj: Ewa). Wieczorem pełna integracja polsko-portugalska.

ps. specjalne pozdrowienia dla Małgosi Detmer

kolacja1

One thought on “Karate i mitologia

  1. Jedzenie wygląda wybornie. Patrząc na wycmoktane kostki na Waszych talerzach, wnioskuję, że Wam też bardzo smakuje tamtejsza kuchnia. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>