Walencja – dzień drugi – ujarzmianie maca

Dziś poznawałyśmy tajniki Maca , a potem Google’a. Mac lekko oswojony, choć ciągle pokazuje rogi. Wszystko w nim na odwrót. Na Google utworzyłyśmy konto Gmail, i zaczęło się -Google apps, Google + , korzystanie z różnego rodzaju filtrów, tworzenie dzienników elektronicznych, wykorzystywanie Google drive do tworzenia różnego rodzaju dokumentów. Poznałyśmy możliwość tworzenia przez nauczyciela prac i wysyłania ich do grupy uczniów i wspólnego wykonywania zadań online. Świetna sprawa, ale wszyscy nasi uczniowie musieliby mieć w domu komputer z Internetem, najlepiej maca  ;-).

IMG-20170523-WA0002

Wracając z kursu stwierdziłyśmy, że kierowcy w Walencji mają w głębokim poważaniu przepisy drogowe, a szczególnie zatrzymywanie się na czerwonych światłach. Piesi nie mają szans, muszą poczekać aż samochody w końcu łaskawie się zatrzymają.

P.S. Mania nie dała za wygraną zaciągnęła mnie na plażę :(.

IMG-20170523-WA0001

Z pozdrowieniami Daria i Iwona