Walencja – półmetek

Dziś na kursie opanowałyśmy umiejętność tworzenia sprawdzianów i testów za pomocą google drive (ach te niedoceniane google) oczywiście online. Sprawa jest szybka, łatwa i przyjemna, jedyny mankament, to brak sprzętu  ( kochana dyrekcjo, gdyby tak można było … na trzy ośrodki …  plizzzz :)). Robiłyśmy także prezentacje w power poincie, oczywiście na Google, z uciekającymi chmurkami wstającym i zachodzących słonkiem … – świetna  zabawa. Bawiłyśmy się tak dobrze, że nie zauważyłyśmy kiedy minęło  pięć godzin.

Z wiadomości poza kursowych. Kto wyjeżdża do Walencji niech się zgłosi do nas po adres knajpki z najlepszym jedzeniem, obsługą i niskimi cenami w mieście.  Obsługa to inna historia, której Wam nie zdradzimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>