Walencja – dzień czwarty

Kolejny dzień szkolenia z Ximo, który pokazał nam, jak można tworzyć mind map oraz różnego rodzaju testy. Jeden z pokazanych przez Xima testów nie wymaga od uczniów posiadania komputera (uff jest dla nas szansa ). Potrzebny jest tylko rzutnik i specjalna aplikacja na komórkę. Wieczorem zostaliśmy zaproszeni na pożegnalny obiad w restauracji. Odstawione pojechałyśmy w wyznaczone miejsce i ….

wyladowałyśmy na samiutkim końcu miasta, w miejscu, które niedawno było wsią. Restauracją okazał się stary dom bez jakiegokolwiek szyldu, pewnie tylko dla wtajemniczonych. Kolacja okazała się ucztą  królewską. Zajmował się nami sam właściciel i jednocześnie kucharz,  któremu dajemy 4 gwiazdek Michelina :). Po kolacji wręczono nam certyfikaty.

grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>