Bardzo intensywna praca i to bardzo

Od samego rana oglądaliśmy zajęcia edukacyjne dla klasy czwartej podstawowej – jak rozwinąć turystykę w mieście Soverato. Po obejrzeniu tego wszystkiego stwierdziliśmy że nasza szkoła prosperuje bardzo intensywnie i kreatywnie. Poznaliśmy kalabryjska włoską pizzę i klimat.

Po południu całą grupą rozważaliśmy scenariusz, jak możemy przeprowadzić lekcję w Soverato dotyczącą „edukejszyn outdoor”.

Otrzymaliśmy instrukcję dotyczącą poprowadzenia lekcji o ekosystemie dla dzieci z 1 i 2 klasy podstawowej. Trzymajcie kciuki, jutro o 8:00 rano prowadzimy lekcje o ekosystemie i eko – bohaterach. Nadmienimy, że lekcja będzie prowadzona po angielsku z tłumaczeniem włoskim – symultanicznie.

My możemy stwierdzić, że jesteśmy naprawdę super bohaterzy.

A poza tym grupa bardzo fajna bardzo sympatyka. Nasi organizatorzy the best, choć naprawdę najlepiej rozmawia się z Portugalczykami i z Kostką z Macedonii.

Wszyscy wiedzą, że nasz angielski nie jest bardzo dobry, ale  grupa, z którą jesteśmy i organizatorzy tego programu są przesympatyczni i pomagają w tłumaczeniu tym, którzy słabo znają języki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>