Ciężka praca w Soverato

Przepraszamy, że nie dajemy dużo wpisów, ale mamy bardzo napięty harmonogram. Wczoraj przygotowania, a dziś poprowadzona lekcja ekologii pod tytułem „Mój Ecobohater „.

TU KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA Z LEKCJI

Co prawda, mieliśmy przygotowaną niespodziankę po południu. Natomiast po powrocie musieliśmy z naszymi portugalskimi friendami przygotować zajęcia na jutro.  Lekcja będzie połączeniem wychowania fizycznego i matematyki dla klasy III SP.

IMG-20170530-WA0026

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>