Dzień drugi – Ice breaking

Na kursie jest nas siedmioro. Czwórka Portugalczyków z Madery, jeden Węgier i my – dwie Polki.

20170829_135436

Nasza szkoła

Naš razred

Nasza klasa

Nasz nauczyciel

Nasz nauczyciel

 

 

 

 

Zajęcia prowadzi Ivan, pomaga mu Tomas. Czekamy na żonę Ivana, która specjalizuje się w dramie.

Jest wesoło, sympatycznie, tylko strasznie gorąco. Plan napięty: zaczynamy o 9:00. Po południu obowiązkowe „team building and networking activities”. Wracamy o zmierzchu, co widać na załączonym zdjęciu.

Zachód Słońca nad Adriatykiem

Zachód Słońca nad Adriatykiem

Kąpiel w Adriatyku tylko w nocy i po obowiazkowym fitnesie „4 piętra w dół, a potem w górę”. Jak już dojdziesz do apartamentu to zapomnisz, że się kąpałaś, chyba że we własnym pocie.

Zapisałyśmy się na zajęcia fakultatywne do kolegi Węgra, bo ma wiele talentów. Z wykształcenia jest teologiem, ale specjalizuje się w ziółkach i gotowaniu. Maderczykom o dziwo jest tu za gorąco i o zgrozo nic nie słyszeli o Gosi i Marku :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>